خدمات سئو – خدمات seo

خدمات سئو - خدمات seo

خدمات سئو چیست به مجموعه فعالیت هایی که بر روی یک وب سایت صورت می گیرد که در موتور جستجوی گوگل به جایگاه بهتری برسید ، خدمات سئو گفته می‌شود. خدمات سئو مجموعه ای از فعالیت خاص است که سبب می‌شود جایگاه شما ارتقا پیدا کرده و در موتور جستجوگر گوگل بهتر دیده شوید و در نتیجه کلمات کلیدی شما به صفحه اول گوگل خواهند آمد.

خدمات سئو

برای اینکه شما را به صفحه اول گوگل بیاوریم یکسری فعالیت ها هست که باید آنها بر روی وبسایت شما صورت پذیرد برای انجام این مهم به معرفی فعالیت هایی که انجام می شود تا خدمات سئو به نحو احسن به کاربران محترم ارائه گردد در اینجا توضیح کامل ذکر می گردد .

در قدم اول باید مشکلاتی که در روی سایتتان وجود دارد برطرف شود شما سایتی را طراحی کرده اید مطابق با سلیقه و معیار های خودتان بوده است یعنی یک سایت گرافیکی یا یک سایت شرکتی و یا هر سایت دیگری که شما طراحی کرده اید بر اساس نیازهای شما و طرح دلخواه شما پیاده سازی شده و نیازهای شما را برطرف کند.

اما این نیازها لزوماً نیازهای نیست که گوگل به آنها اهمیت می دهد بنابراین شما نیاز دارید که یک بازنگری کلی بر روی وب سایت داشته باشید تا بتوانید با استانداردهای گوگل هماهنگ شوید این بازنگری بدین صورت نیست که کل محتوای را که شما ایجاد نموده اید بخواهیم از بین ببریم و یا کل گرافیک شما تحت تاثیر قرار بگیرد اما لاجرم برخی از قسمت های سایت نیاز به تغییرات دارد، البته بیشترین تغییرات در بک گراند کار است و در ظاهر سایت شما چیزی را نخواهید دید .

قدم دوم پس از ایجاد پس از برطرف نمودن مشکلات گلی سئو سایت بررسی کردن سئو داخلی یا همان سئو ساختار است ساختار شما به این نحو که سایت شما بررسی می‌شود تا ببینیم تولید لینک های داخلی به چه صورتی انجام پذیرفته است و محتوا چه کیفیتی دارد آیا  از سایت های دیگر کپی شده است ، لینک بیلدینگ شما بصورت ارگانیک است اگر وب سایت شما از ابتدا به ما سپرده شود ۱۰۰% این مسیر ها کوتاه تر خواهد بود زیرا با نحوه احسن این موارد را انجام داده‌ایم اما اگر سایتتان را توسط مجموعه دیگری یا حتی یکی از کاربران خودتان برای بهینه سازی استفاده کرده باشید به ساختارهای داخلی سایت توسط نیاز به بازنگری جدی خواهد داشت .

بک لینک هایی که ایجاد کرده‌اید

در قدم سوم کار بر روی لینک های سایت شما شروع می شود، بک لینک هایی که ایجاد کرده‌اید یا لینک هایی که خریده اید یا حتی لینک هایی که به سایت شما بدون اطلاع شما ارجاع داده اند می توانند در بهبود سایت شما و یا افت سایت شما تاثیر ویژه‌ای داشته باشد برای انجام این مهم بررسی های ما با آنالیز و توسط ابزارهای خیلی پیشرفته صورت خواهد پذیرفت پس از این بررسی‌ها لینک سازی های سایت شما شروع خواهد شد.

بک لینک سازی سایت شما با توجه به آنالیز رقبا صورت پذیرفت و پس از بررسی رقبایتان به این نتیجه می‌رسیم که چه لینک ها یی نیاز دارید و چه ریپورتاژ آگهی هایی مورد نیاز سایت شما خواهد بود،  پس از مطرح کردن این موارد با کارفرما پکیج لینک سازی خارجی سایت شما بسته خواهد شد و به طور مداوم و در طی قرارداد این لینک سازی ها انجام خواهد پذیرفت .

تولید محتوا برای وب سایت و بهینه سازی محتوا یکی از کارهایی که در خدمات سئو توسط شرکت سئو یاب ارائه می‌شود  در نظر بگیرید وبسایت شما به صورت یک موجود زنده است که برای ادامه حیات خود نیاز به تغذیه دارد حال خوراک این سایت چیست؟ خوراک آن چیزی جز مطالب این است که در وب سایت بارگذاری می کنیم نیست ، برای اینکه یک وب سایت جامع زنده و پویا داشته باشیم بهتر است که بتوانیم مطالبی در سایت خود قرار دهیم که هم کاربر پسند باشد هم کپی برداری نشده باشد و هم تمامی مواردی که در سئو لازم است را در آن رعایت کرده باشید.

شما به این صورت در نظر بگیرید که تمامی مطالبی که در وبسایتتان قرار می دهید باید خوب باشد، باید کاربرپسند باشد و موضوعی باشد که به درد کاربر بخورد. ما توسط تیم تخصصی تولید محتوای خود این کار را برایتان راحت کرده ایم اما برخی از شرکت ها تمایل دارند که خودشان تولید محتوا را انجام بدهند و محتوای خود را به ما بسپارید در این صورت نیز پس از بازنگری مجدد مطالب در وب سایت شما قرار خواهد گرفت .

کار بر روی شبکه های اجتماعی  همانطور که از قدیم الایام در مبحث سئو مطرح می‌شده است یکی از فاکتورهای بسیار مهم ، بسیار حیاتی و بسیار ضروری برای ارتقای وب سایت شما خواهند بود شما باید در شبکه های اجتماعی ، شبکه‌های اجتماعی را انتخاب کنید که مورد پسند ایرانیان است و سعی کنید که بر روی این شبکه ها کاربران مختلفی را جذب کنید البته این کار توسط مجموعه ما نیز صورت خواهد پذیرفت و برای شما بر روی شبکه های اجتماعی که در  سئو موثر و تاثیرگذار هستند کار خواهد شد و در نتیجه ورودی مناسبی را از این شبکه ها خواهید داشت، که شما از شبکه های اجتماعی علاوه بر اینکه بر سئو سایت شما تاثیر مثبتی می‌گذارد برای جذب مشتری به صورت مستقیم نیز مفید خواهد بود.

پس بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که بر روی شبکه‌های اجتماعی که فارسی زبان ها بیشتر بر روی آن تمرکز دارند مانند لینکدین و فیسبوک تمرکز بیشتری داشته باشید و برقرار کردن ارتباط های مناسب از جمله خدمات سئو می باشد که ما می توانیم به شما ارائه بدهیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *